Lazurowe Wybrzeże

Oferta

290 €

Zwiedzanie Cannes, Nicea, Monako

Najlepsze z najlepszych! Podczas tej całodziennej wycieczki odkryjemy przed Wami symbole Lazurowego Wybrzeża:  Cannes – światową stolicę kina, Niceę – z najpiękniejszą nadmorską promenadą i Monako – kwintesencję luksusu. Zapraszamy na zwiedzanie Cannes, Nicea i Monako!

PROGRAM ZWIEDZANIA

 • Cannes – spacer nadmorskim bulwarem La Croisette ze słynnymi hotelami: Carlton, Martinez, Majestic,
  przejście Aleją Gwiazd pod Pałac Festiwalowy, gdzie co roku w maju odbywa się prestiżowy Festiwal Filmowy
  wizyta pod pomnikiem angielskiego lorda Broughama, który rozsławił Cannes wśród swoich arystokratycznych przyjaciół
  spacer po starówce i wejście na wzgórze, gdzie mieści się zamek z XI w. Chateau de la Castre i kościół Notre-Dame
 • Nicea: spacer po słynnej Promenadzie Anglików ciągnącej się wzdłuż zatoki Aniołów; wejście na Górę Zamkową, gdzie Grecy założyli pierwszą osadę Nikaia – początki dzisiejszej Nicei; spacer po parku z którego rozciąga się wspaniały widok na wybrzeże, port i Stare Miasto; spacer po malowniczych uliczkach Starego Miasta przez mieszkańców nazywanego Le Vieux Nice z jego kościołami i pałacami; spacer po ogrodach Paillon i Place Massena ze swoimi rzeźbami; dalsza podróż do Monako malowniczą drogą Moyenne Corniche – postój w punkcie widokowym nad zatoką Villefranche-sur-Mer
 • Monako: zwiedzanie Wzgórza Zamkowego – Monaco Ville – Katedry Saint Nicolas, gdzie znajduje się grób księżnej Grace, wizyta przed Pałacem Książęcym, spacer ogrodami aż do Muzeum Oceanograficznego założonego w 1920 r. przed księcia Alberta 1 (wstęp do Muzeum we własnym zakresie); Monte Carlo ze słynnym Kasynem i Operą projektu Charlesa Garniera, wizyta w Kasynie (we własnym zakresie), spacer po Place du Casino, wokół, którego znajdują się najelegantsze hotele: Hotel de Paris i Hotel Hermitage.

Czas trwania: ok. 8 godz.

Ceny:

 • dojazd samochodem klientów:
  • grupa 1-4 osoby: 290 E dla całej grupy, grupa 5-10 osób: 330 E,
 • dojazd prywatnym minibusem:
  • grupa 1-6 osób: 690 E

Zwiedzanie Cannes, Nicea, Monako – zapraszamy!

Polecamy