Alpy

Oferta

1190 PLN

Sezon narciarski zbliża się wielkimi krokami. Zapraszamy Państwa na zimowy podbyt w Trzech Dolinach – największym obszarze narciarskim na świecie liczącym 300 tras o łącznej długości ponad 600 km! Narty we Francji to udane zimowe ferie!

Francja ma wiele do zaoferowania, to idealne miejsce na wypoczynek nie tylko letni, ale również zimowy. Alpejskie stacje narciarskie oferują fantastyczne warunki narciarskie od grudnia aż do kwietnia. Przygotowaliśmy dla Was ofertę wynajmu apartamentów w takich ośrodkach jak:

3 Doliny

to mekka wszystkich narciarzy. Ponad 600 km tras czyni z tego ośrodka największy obszar narciarski świata. Na jednym karnecie możecie szusować po wszystkich trasach, tu nikt się nie znudzi, codziennie inna trasa – nowe wyzwanie! Ośrodek składa się z 3 doliny – doliny Belleville, w której apartamenty posiadamy w takich stacjach jak : Les Menuires i Val Thorens – najwyżej położony ośrodek w Alpach. Val Torens jest znany ze swojego życia apres-ski, to tu wszyscy już od godziny 13 spotykają jeśli chodzi w słynnym barze Follie Douce. Les Menuires jest spokojniejsze, idealne dla rodzin z dziećmi, z bardzo dobrym zapleczem sportowym: lodowisko, 2 baseny, place zabaw itd. Pozostałe dwie doliny to Meribel i Courchevel, znane z tego, że przyejżdżają tu znani i bogocai, w konsekwencji zakwaterowanie tutaj jest o wiele droższe, ale tych z Was, którzy zamarzą, tam spędzić zimowy urlop też mamy co zaproponować :)

Les 2 Alpes

to jeden z ulubionych ośrodków narciarskich Polaków. Położony jest na dwóch halach, stąd też jego nazwa. W sumie cała domena narciarska to 220 km tras i ponad 60 wyciągów. Słynne południowe stoki sprawiają, że narciarze szusują w pełnym słońcu, więc trzeba zaopatrzyć się w dobre kremy z filtrem. Dla snowbordzistów ośrodek przygotował snowpark położony na 3200 m wysokości.

Alpe d’Huez

jeden z największych ośrodków narciarskich Francji z bardzo dobrym zapleczem noclegowym, restauracyjnym i kulturalnym. Ponad 220 km dobrze przygotowanych i nasłonecznionych tras zadowolą każdego narciarza. To tu znajduje się najdłuższa na świecie czarna trasa o długości 16 km zwana La Sarenne. Ośrodek bardzo dobry i dla początkujących i dla bardzo zaawansowanych narciarzy. Alpe d’Huez to znany ośrodek wśród fanów kolarstwa, to właśnie do tej stacji kolarze Tour de France wspinają się w prawie każdym wyścigu.

Isola 2000

jeśli marzą Wam się narty, a popołudniem plażowanie, to Isola będzie idealnym rozwiązaniem. Ośrodek ten znajduje się bowiem w Alpach Nadmorskich, zaledwnie ok. 1.5 godz. jazdy samochodem od wybrzeża Morza Śródziemnego i jego głównego miasta czyli Nicei. Ośrodek obejmuje ok. 120 km tras i panują tu bardzo dobre warunki narciarskie i do tego położenie apartamentów tuż przy stoku.

La Plagne – Les Arcs

to jeden z większych terenów narciarskich w Alpach, ponad 420 km tras. Obszar składa się z dwóch głównych ośrodków czyli La Plage, w której skład wchodzi klika miejscowości i Les Arcs, które obejmuje pięć miejscowości rozmieszczonych na poziomie ok 1000 m n.p.m. Najniżej położone stoki idealne są dla początkujących narciarzy, czym wyżej tym trudniej. Sprawną komunikację miedzy poszczególnymi stacjami zapewnia górska kolejka.

Tigne – Val d’Isere czyli Espace Killy

obszar zdwiema stacjami narciarskimi, uważany za jeden z najpiękniejszych w Europie, ponad 300 km tras i 2 lodowce gwarantują doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych. Idealne miejsce dla początkujących narciarzy (ok. 200 km zielonych tras), lub dla tych lubiących spokojne i przyjemne narciarstwo.

Proponujemy zakwaterowanie w apartamentach turystycznych od 2 do 8 osób. Dla tych, którzy potrzebują większych domów też mamy co zaproponować.

Ceny*:

  • od 1190 PLN mieszkanie 2- osobowe
  • od 1690 PLN mieszkanie 4- osobowe
  • od 2590 PLN  mieszkanie 6- osobowe
  • od 3690 PLN mieszkanie 8- osobowe

Cena zawiera:

wynajem mieszkania na tydzień od soboty do soboty

Tak

ubezpieczenie Ski Signal Iduna KL 10 000 EUR, NWS 15 000 PLN

Tak

opłaty klimatycznej

Nie

dojazdu

Nie

kaucji

Nie

karnetu

Nie

*Ostateczne ceny zależą od dat pobytu, ilości osób i standardu apartamentu. Indywidualna wycena zostanie przedstawiona klientowi po uzyskaniu wszystkich niezbędnych informacji.

Zapraszamy na narty we Francji!

Polecamy