Burgundia

Oferta

3600 PLN

Lyon to jedno z największych miast Francji. Jest stolicą regionu Rodan-Alpy i leży u zbiegu dwóch rzek, Saony i Rodanu. Często kojarzony jest z jedwabiem, dobrą kuchnią, marionetkami „guignol”  i klubem piłkarski Olympique Lyon. Miasto urzeka swą rozmaitością, bogactwem zabytków i bardzo smacznym jedzeniem.  Zapraszamy na city break do Lyonu.

Program wycieczki Lyon city break:

Dzień 1

  • Wylot z wybranego miasta Polski do Lyonu.
  • Transfer do hotelu w centrum miasta. Czas wolny i spacer po Starówce.

Dzień 2

  • Po śniadaniu, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, przejście słynnymi trabulami, czyli tajemnymi przejściami pomiędzy budynkami; wjazd na wzgórze La Fourviere, gdzie mieści się bazylika Notre Dame, którą mieszkańcy Lyonu określają jako słonia leżącego do góry nogami, zwiedzanie Starego Miasta, największej renesansowej starówki Francji. Zwiedzanie zakończymy na półwyspie Presqu’ile, gdzie znajduje się Ratusz, Opera i budynek Muzeum Sztuk Pięknych zwany małym Luwrem

Dzień 3

  • Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie winnic regionu Beaujolais. Podczas tego dnia poznacie najlepsze wina tego regionu, odwiedzicie lokalne winnice i spróbujecie tradycyjnych potraw.

Dzień 4

  • Po śniadaniu ostatnie wolne chwile na zakup pamiątek, w godzinach popołudniowych transfer na lotnisko i wylot do Polski.

Cena od 3600 PLN

Cena zawiera:

zakwaterowanie w hotelu min. 3* w Lyonie, pokój dwuosobowy ze śniadaniami

Tak

bilet lotniczy w maksymalnej kwocie 900 PLN

Tak

transfer lotnisko – hotel – lotnisko

Tak

usługi przewodnika w języku polskim

Tak

całodzienna wycieczka do winnic

Tak

opłata klimatyczna

Tak

ubezpieczenie Signal Iduna

Tak

Ostateczna wycena zostanie przygotowana po ustaleniu dat pobytu, miejsca wylotu i standardu hotelu.

Zapraszamy na Lyon city break !

Polecamy