Prowansja

Incentive

Wyjazdy motywacyjne to wspaniała okazja, żeby docenić i lepiej poznać swoich pracowników i klientów.

1400 €

Jeśli wasi klienci pokochali Toskanię, to na pewno pokochają również Prowansję! Tak jak Peter Mayle, autor powieści Dobry Rok, na podstawie, której został nakręcony film o tym samym tytule.

Polecamy obejrzeć zapowiedź filmu:

Prowansja to idealne miejsce na incentive! Dobra pogoda pozwala przyjeżdżać tutaj od kwietnia do końca października. Krajobrazy, kuchnia oraz bardzo dobra infrastruktura hotelowa to dodatkowe atuty.

Oto przykładowy program incentive w Prowansji:

Dzień 1

Przylot do Marsylii. Transfer w okolice miasteczka Gordes, do hotelu położonego pośród winnic i wzgórz Prowansji. Zakwaterownie i kolacja w hotelowej restauracji. Hotel 4*

Dzień 2

Po śniadaniu, odpoczynek, korzystanie ze SPA, a dla chętnych przejażdżka rowerowa po okolicy, wśród pól maków i lawendy. Lunch w miasteczku Gordes – noszącym tytuł, jednego z najpiękniejszych we Francji, po lunchu spacer po miasteczku. Po południu przejazd do francuskiego Colorado – unikat przyrody. Spacer po dawnych kamieniołomach ochry. Przejazd do pobliskiej winnicy, degustacja wina i prowansalskich przysmaków. Kolacja w winnicy, powrót do hotelu.

Dzień 3

Po śniadaniu wyjazd w kierunku wybrzeża, do małego portu Cassis położonego nieopodal Marsylii. To tu zaczynają się słynne Calanques – czyli Fiordy Południa. Krótki briefing i ruszamy na 3h wyprawę po 2 najładniejszych Calanques. Po powrocie lunch w porcie w Cassis i czas wolny. To tu spróbujemy słynnej zupy rybnej bouillabaisse i białego wina z Cassis. Powrót do hotelu w godzinach popołudniowych. Odpoczynek, czas wolny. Kolacja w restauracji w miasteczku Menebres. To miejsce było opisane w wielu książkach Petera Mayle’a, to tu był kręcony film „Dobry rok”.

Dzień 4

Po śniadaniu grupa wybierze się na zwiedzanie okolicznych miasteczek oraz opactwa La Senanque zabytkowymi samochodami typu 2CV, Cocinnelle Cabriolet i Volswagen Combi. Lunch w formie pikniku zostanie podany na zielonej trawie w stylu retro ; odwiedzimy także Muzeum Lawendy. Powrót do hotelu ok godz. 17, odpoczynek i relaks w hotelowym SPA. Pożegnalna kolacja w miasteczku Gordes.

Dzień 5

Po śniadaniu ostatnie chwile w Prowansji, wizyta na typowym lokalnym targu. Transfer na lotnisko i wylot do Polski.

Cena za osobę od 1400 E przy grupie min. 20 osób.

Ostateczna cena zostanie potwierdzona po ustaleniu programu, wielkości grupy oraz wybranych aktywności.

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Polecamy