Lazurowe Wybrzeże

Incentive

Wyjazdy motywacyjne to wspaniała okazja, żeby docenić i lepiej poznać swoich pracowników i klientów.

1200 €

Lazurowe Wybrzeże to doskonałe miejsce na zorganizowanie wyjazdu incentive, eventu czy dużej konferencji. Jest tu wszystko czego potrzebują klienci i organizatorzy: słońce, piękne krajobrazy, bogata baza hotelowa 4* i 5*, dobra infrastruktura i lokalizacja, bowiem Niceę i Warszawę dzielą zaledwie 2 godziny lotu.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowym programem Incentive Lazurowe Wybrzeże. Oczywiście za każdym razem jest on dostosowany do profilu grupy i wymagań klienta.

Program ramowy:

Dzień 1

Przyjazd do Nicei ok. godz. 13.30, transfer do centrum Nicei, lunch w restauracji na plaży. Krótki odpoczynek w hotelu i spacer z polskim przewodnikiem po Nicei. Zwiedzanie Starówki w Nicei, Wzgórza Zamkowego i nowoczesnej części miasta. Degustacja win w najstarszym sklepie winiarskim Nicei, jego właściciel – pasjonat wina opowie o sztuce picia wina, wyborze odpowiedniego wina opowie Kolacja w restauracji Grand Balcon w centrum Nicei. Wyjście do dyskoteki.

Dzień 2

Po śniadaniu wyjazd nadmorską drogą w kierunku Eze Village – do jednego z najpiękniejszych prowansalskich miasteczek. W drodze postój w kilku punktach widokowych. Zwiedzanie Ogródów Egzotycznych, z których rozciąga się jeden z najpiękniejszych widoków na Lazurowe Wybrzeże. Spacer po średniowiecznym miasteczku. Następnie atelier kreacji własnych perfum. Podczas 1,5 godz. warsztatów uczestnicy pod okiem prawdziwego « nosa » stworzą swój ulubiony zapach. Po ferii zapachów lunch w cieniu platanów. Powrót do hotelu, odpoczynek. Ok. godz. 17 transfer rykszami na lotnisko do Nicei. Przelot helikopterem do Monako, zwiedzanie Starego Miasta i dzielnicy Monte-Carlo – wejście do legendarnego Kasyna. Kolacja w jednej z restauracji w Monako.

Dzień 3

Po śniadaniu całodzienna wyprawa zabytkowymi samochodami (typu Porsche, Bugatti, Ford Munstag, Chevrlote itd…) w stronę światowej małych górskich miasteczek. Lunch po drodze. Powrót do hotelu około godz. 16. Odpoczynek. Przejazd na kolację do uroczego miasteczka Antibes.

Dzień 4

Dla chętnych poranny jogging po Promenadzie Anglików. Śniadanie. Zakupy na targu prowansalskim w Nicei. Transfer na lotnisko ok. godz. 12. Wylot do kraju.

Cena za osobę od 1200 E przy grupie min. 20 osób.

Ostateczna cena zostanie potwierdzona po ustaleniu programu, wielkości grupy oraz wybranych aktywności.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Polecamy