Francja

Lorem ipsum dolor sit amet, consec dolor sit amet anis po.

Incentive

Wyjazdy motywacyjne to wspaniała okazja, żeby docenić i lepiej poznać swoich pracowników i klientów.

1100 €

FORMULA 1 GRAND PRIX DE FRANCE – LE CASTELLET
21-24 CZERWCA 2018

 

Po 10 latach wraca do Francji GP Formuła 1 ! To wspaniała wiadomość ! Formuła 1 Grand Prix Francji obędzie się w Prowansji, niedaleko Marsylii, na torze Paul Ricard w Le Castellet. Wyjazd incentive travel połączony z taką atrakcją na pewno przypadnie do gustu niejednemu z klientów. Oto przykładowy program wyjazdu grupowego na GP France połączonego ze zwiedzaniem Prowansji i odpoczynkiem nad morzem.

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU NA F1 Grand Prix France 2018

Dzień 1, Piątek, 22.06.2018

Przylot z Polski do Marsylii, prywatny transfer z lotniska do centrum miasta. Lunch w Starym Porcie,a następnie zwiedzanie miasta w towarzystwie polskiego przewodnika. Przejazd do hotelu 4**** położonego w okolicach Marsylii nad morzem, odpoczynek i kolacja w hotelu.

Dzień 2, Sobota, 23.06.2018

Śniadanie w hotelu, transfer do uroczego portu Cassis, gdzie grupa będzie mogła wybrać pomiędzy dwiema aktywnościami, albo kajaki po słynnych Les Calanques, zwanych Fiordami Południa lub przejażdżka rowerowa po wysokich klifach wpadających do błękitnej wody. Lunch w porcie w Cassis z degustacją słynnej zupy rybnej „bouillabaisse”. Odpoczynek, przejazd na kolację do słynnego Saint-Tropez.

Dzień 3, Niedziela, 25.06.2018

Śniadanie w hotelu, transfer na tor Paul Ricard, na finał GRAND PRIX F1 FRANCE, miejsce na trybunach, lunch, po zakończonym wyścigu transfer do hotelu. Degustacja w jednej z prowansalskich winnic i kolacją w winnicy.

Dzień 4, Poniedziałek, 25.06.2018

Po śniadaniu czas wolny na plażowanie, następnie wyjazd na lotnisko w Marsylii i przelot do Polski.

Cena za osobę od 1100 E przy grupie min. 20 osób.

Ostateczna cena zostanie potwierdzona po ustaleniu programu, wielkości grupy oraz wybranych aktywności.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Polecamy