O nas


Wycieczki do Francji – Twój polski przewodnik po Francji

 

Wycieczki do Francji to nasza specjalność! Jesteśmy grupą pasjonatów – licencjonowanych przewodników i getterów, którzy oprowadzą Was po Francji, jakiej nie znacie. Zapraszamy na Lazurowe Wybrzeże, do winnic Bordeaux, zamków nad Loarą, do Paryża i innych uroczych regionów Francji!

Jesteśmy na miejscu, znamy wszystkie najciekawsze zakątki Francji, wiemy gdzie i kiedy warto się wybrać. Odkryjemy przed Wami miejsca, o których nie piszą w przewodnikach turystycznych. To z nami spróbujecie lokalnych potraw i poznacie prawdziwe życie Francuzów. Jeśli wycieczki do Francji to tylko z nami!

Bez względu na to, czy marzysz o romantycznym weekendzie w Paryżu, opalaniu na francuskiej Riwierze czy degustacjach najlepszych win Bordeaux – możemy zorganizować każdą wycieczkę po Francji. Musisz tylko skontaktować się z nami i powiedzieć, o czym marzysz.

Zapraszamy do kontaktu ! Niech wasze wakacje we Francji będą najlepszymi w życiu!
Zespół serwisu Wycieczki do Francji

 

Poznaj nasz zespół:

DominikaDominika – pasjonatka Francji, jej kultury, obyczajów i kuchni. Od lat związana z turystyką, jest licencjonowanym przewodnikiem po Francji, trenerem przewodników organizacji WTGA, ale przede wszystkim twórcą marki Wycieczki do Francji. Od lat pokazuje Francję polskim turystom. Prywatnie od kilku lat mieszka w Nicei, gdzie z mężem cały czas zwiedza Lazurowe Wybrzeże na rowerze.

TomekTomek – dziennikarz i specjalista ds. komunikacji, który swoje umięjętności wykorzystuje także w turystyce. Autor poczytnego bloga o atrakcjach południa Francji Lazurowy Przewodnik. Prywatnie pasjonat gotowania, dobrego jedzenia i kryminałów. Mieszka w Nicei.

MilenaMilena – z wykształcenia i z zamiłowania romanistka. Od lat związana z francuskimi firmami. Od roku w zespole Wycieczek do Francji. To ona nadzoruje wszystkie rezerwacje grupowe i znajduje hotele w najlepszych cenach! Prywatnie mama dwójki uroczych przedszkolaków.


Jeśli podobała się Tobie wycieczka do Francji z naszym biurem podróży, prosimy oceń naszą pracę. Pomoże nam to w dalszym rozwoju naszych usług. Dziękujemy!

Logo_Fond Blanc_Petit

Przewodnik po Lazurowym Wybrzeżu, darmowy e-book w PDFDarmowy e-book dla Ciebie!

Przewodnik z najważniejszymi miastami i atrakcjami Lazurowego Wybrzeża.

18 stron, które ułatwią Tobie zwiedzanie Francji.

>> POBIERAM DARMOWY E-BOOK <<

Darmowy e-book z przewodnikiem!