E-book Przewodnik po Lazurowym Wybrzeżu


Przewodnik po Lazurowym Wybrzeżu, darmowy e-book w PDF

E-book z przewodnikiem po Lazurowym Wybrzeżu

Darmowy PDF do łatwego wydruku!

W tym darmowym e-booku znajdziesz m.in.:

  • opisy najważniejszych miast Lazurowego Wybrzeża
  • opisy najciekawszych atrakcji Lazurowego Wybrzeża
  • wspaniałe zdjęcia z południa Francji
  • aż 18 stron przydatnych informacji

 

Ten e-book zawiera materiały ze strony przewodnik Lazurowe Wybrzeże i ułatwi zaplanowanie wczasów we Francji!

 


Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych będzie firma Luxury Trip z siedzibą w Zielonce 05-220, ul. Pustelnicka 15G1, NIP 1251128666, Regon 146664362. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu przesyłania Ci newslettera.
Dane będą zapisane w bazie systemu MailerLite i przechowywane na serwerze znajdującym się na terenie Unii Europejskiej, przez czas funkcjonowania newslettera, chyba że wcześniej zrezygnujesz z jego otrzymywania, co spowoduje usunięcie danych z bazy. Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO.
W każdej chwili będziesz mógł również wycofać zgodę na otrzymywanie newslettera. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na newsletter.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.